Donaldi zbulon se ka bërë mardhënie me dy vajza

Donaldi thotë se ka bërë mardhënie me dy vajza.

Antonela ka qenë ajo e cila e ka pyetur.

Ajo luajti rolin e gazetares teksa bënte pyetje provokuese, shkruan lajmi.

Antonela pyeti Donaldin se a ka bërë mardhënie treshe me vëllain e tij binjak, ai e mohoi këtë, mirëpo tha se ka bërë me dy vajza.

Ndryshe, kjo deklaratë e tij mori vëmendje teksa u komentua nga banorët, gjithashtu shkaktoi edhe të qeshura.

Kujtojmë se, Antonela është e nominuar për ta lënë shtëpinë sonte, megjithatë nuk dihet se kush do largohet sepse të nominuar janë edhe Iliri dhe Meridiani.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey