Donika Kadaj me veshje tradicionale shqiptare uron Fitër Bajramin

Donika Kadaj uron Fitër Bajramin me poza në veshje tradicionale shqiptare.

Analista, Donika Kadaj Bujupi, është mjaft aktiv dhe numëron mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Bujupi në fund të Muajit të Shenjtë të Ramazanit, ka postuar imazhe në veshje tradicionale shqiptare, shkruan Kosovarja.

Në mbishkrimin e saj, Donika ka uruar agjërim të pranuar dhe me fat Fitër Bajramin.

E buzëqeshur në imazhe ajo mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj unike.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey