“Don’t Pass On Love” kënga e re e Gashit

Gashi i ka trajtuar fansat e tij me një projekt të ri muzikor.

Reperi i njohur kosovar i cili jeton dhe karrierën e zhvillon në Amerikë, e ka lansuar këngën e re me titull “Don’t Pass On Love” e cila vjen në stilin e tij unik të të kënduarit.

E shoqëruar edhe me videoklip, kënga ritmike “Don’t Pass On Love” e sjell Gashin duke u argëtuar dhe vallëzuar në shoqërinë e disa valltareve.

Videoprojekti i ri i të talentuarit Labinot Gashi, tashmë është publikuar në platformat muzikore përfshirë këtu edhe atë YouTube, dhe vjen pas hitit të padiskutuar të këngëtarit me titull “Lies”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey