Driton Selmanaj flet për votimin e Osmanit për presidente: Ta shohim kur të vijë radha

Selmanaj për votimin e Osmanit për presidente: Ta shohim kur të vijë radha.

Deputeti i zgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, ka thënë se në LDK ka mendim ndryshe kur jepen vlerësime për situata të caktuara.

Ai për votimin e Vjosa Osmanit për presidente tha se brenda partisë ka mendime dhe qëndrime të ndryshme për këtë çështje.

Selmanaj tha se lidhur me këtë çështje do të shihet kur t’i vijë radha.

“Kemi mendime ndryshe. Japim vlerësime për situata të caktuara. Ta shohim kur t’i vijë radha. Kemi mendime dhe qëndrime edhe për këtë çështje”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey