Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO)

Dua Lipa adhurohet nga miliona njerëz për zërin dhe projektet që sjellë, e si shpërblim për këtë këngëtarja shqiptare e njohur botërisht është mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë pjesë nga përditshmëria e saj me fansat.

Në postimin e bërë në Instastory këngëtarja shihet se ka filluar javën në mënyrë të shëndetshme, Dua po e praktikon sportin e boksit.

Nita Latifi sjell versionin akustik të këngës “Malena”
Nita Latifi sjell versionin akustik të këngës “Malena”

The post Dua Lipa bëhet “boksere” (FOTO) appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147681
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit