Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb

Dy picat më të shtrenjta në histori kushtuan 200 milionë dollarëDy këngëtaret me origjinë nga Kosova, Dua Lipa dhe Rita Ora, kanë kërkuar nga kompania amerikane Apple ta vendosë Kosovën në hartat e saj. Një kërkesë e tillë ka ngjallur debate të ashpra në rrjete sociale mes shqiptarëve dhe serbëve.

The post Dua Lipa dhe Rita Ora ngjallin debat të ashpër shqiptaro-serb appeared first on ShqipMedia.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey