Dua Lipa sërish me foto provokuese, pozon në të brendshme para pasqyrës

Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj private.

Lidhja e saj me Anwar Hadid, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Kosova të përfundojë në titujt e të gjitha gazetave ndërkombëtare.

Dua është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Lipa mori vëmendjen e fansave me një imazh mjaft provokues të publikuar në rrjetin social Instagram.

Duke pozuar me bikini të zeza para pasqyrës, Dua i la pak vend imagjinatës, ndërsa vuri në pah linjat e saj atraktive të trupit.

“Vala e të nxehtit”, ka shkruar artistja në mbishkrimin e kësaj fotografie, duke e dëshmuar më shumë se kurrë se po e ka nxehtë me këtë paraqitje.

Dua përndryshe në pak se dy javë do të jetë prezente në Prishtinë, për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”, që zhvillohet në datat 2, 3 dhe 4 gusht.

View this post on Instagram

heatwave

Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital
Reperi i njohur i “Babastars” bëhet për spital

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on Jul 24, 2019 at 5:52am PDT

The post Dua Lipa sërish me foto provokuese, pozon në të brendshme para pasqyrës appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147033
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit