‘Duart e arta’ të grimerës së Kaltrina Selimit, kaq ndryshe duket

Kaltrina Selimi bën ndërhyrje në fytyrë? Kaq ndryshe duket në këtë foto.

Kaltrina Selimi është ndër këngëtaret më të pëlqyera në skenën muzikore shqiptare.

Këngëtarja prej kohësh nuk jeton në Kosovë, kjo për shkak se prej kur u kurorzua ajo jeton pranë bashkëshortit të saj në Londër.

Ajo nihet edhe për bukurinë e saj natyrale dhe pa ndërhyrje.

Por në një imazh të ndarë mbrëmë nga një aheng ku këngëtarja ishte e ftuar të këndonte fytyra e saj po duket krejtësisht ndryshe dhe menjëher ngjalli dyshimet se edhe ajo ka hyrë në dorën e ndonjë estetisteje.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey