Duart e arta të vajzës së Shyhretes, shikoni si e ka rregulluar Anita Mucajn

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

Anita është gjithnjë e përfolur për paraqitjet e saj tejet elegante.

Sot, ajo ëstë rregulluar te vajza e Shyhrete Behlulit.

E me këtë pamje Anita duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey