‘Dukesh si Bora Zemani dhe Elvana Gjata’, përgjigjet Efi se çfarë e lidh me dy bukuroshet

Efi është konkurrentja e “Përputhen 3”, e cila është bërë pjesë e programit së fundi.

Paraqitja e saj fizike përveq që ka bërë lëmsh shumicën e djemve aty, ajo është përmendur edhe për ngjajshmërinë e saj me moderatorën Bora Zemani dhe këngëtaren Elvana Gjata.

Ajo gjatë puntatës së kaluar është përgjigjur pyetjeve të pbulikut, ku njëra ndër pyetjet ishte edhe kjo rreth ngjajshmërisë së tyre.

Efi u shprehë e kënaqur nga krahasimet që ajo po merr rreth këtij fakti por që sipas saj ajo nuk i ka asgjë personat në fjalë përveq se fytyrat e tyre ngjasojnë me njëra tjetrën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey