Dy javë pas lindjes, çka po ndodh kështu me trupin e Marina Vjollcës?!

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, po vazhdon të jetë pjesë e ekraneve shqiptare.

Ani pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, ajo ende po e moderon emisionin argëtues “Klanifornia”, i cili po ka sukses të madh, shkruan ORAinfo.

Ani pse është në pritje të ëmbël, Marina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ditë me parë Marina ka sjellë në jetë vogelushen e saj Marget.

E pak ditë pasi u bë nënë, ajo i është rikthyer punës.

Marina mbrëmë e ka drejtuar emsionin e saj, ‘Klanifornia’ dhe ka publikuar ne Instagram ku shfaqet në super formë.

Edhe pse kanë kaluar vetëm dy javë nga lindja, Marina ka arritur që t’i rikthej linjat e saj përfekte trupore.

Në këto imazhe trupi i Marinës po duket si i modeleve. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey