Dy klubet e mëdha në lojë për Ronaldon

Sulmuesi i “Manchester United” Cristiano Ronaldo mund të kalojë në Spanjë ose Gjermani.

Sipas ESPN, Bayern Munich dhe Atletico janë ende duke pretenduar portugezin.

Chelsea , që ka nënshkruar me anësorin Raheem Sterling, përkundrazi, përjashton mundësinë e një transferimi.

Më herët u raportua se Ronaldo do të refuzojë ofertën për të luajtur në Arabinë Saudite. /abcnews.al/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey