Dy kunata bëhen bashkë, Leonita dhe Arbnora befasojnë me veshjen e tyre

Leonita Lekaj dhe Arbonora u bënë emra të njohura që kur na treguan se janë bërë kunata dhe hynë në familjen Xhaka.

Leonita është e dashura e futbollistit Granit Xhaka, derisa biondja është femra e Taulantit , shkruan ORAinfo.

Duket se të dy kunatat ia kalojnë mirë së bashku,

Një foto të publikuar nga Leonita, shihen të dyja së bashku, por që vëmendje më zëmadhe merr veshja e tyre./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey