E bombardoi rrjetin se u sëmurë pas takimit të Beniadës me Romeon, reagon ish e dashura e tij

Ka dy ditë që në media përflitet për ndarjen e Romeo Veshajt me Aleksia Peleshin.

Derisa Romeo ishte në shtëpinë e Big Brother VIP për të surprizuar Donaldin, ai aty takoi edhe Beniadës, vajzën për të cilën ai shprehu pëlqim një javë më parë, në letrën që i kishte shkruar vëllait, Donaldit.

Pas kësaj, Aleksia Pelesha u shfaq nga dhoma e spitalit në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Mirëpo, ajo sot ka sqaruar se fakti që është në spital, e nukj është mirë nuk ka të bëjë aspak me Romeon e Beniadën, madje ajo thotë se e ndoqi dhe ishte mjaft emocionuese.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey