E pabesueshme: Deputeti i VV-së në seancë mësohet se qysh me e lidhë kravatën

Shqetësimi i deputetit të VV’së në Kuvend: Qysh me e lidhë kravatën?

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha është parë duke e lidhur kravatën gjatë seancës së sotshme të Kuvendit të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Përderisa deputetët ishin duke bërë pyetje parlamentare dhe po diskutonin për probleme me të cilat po ballafaqohet shteti dhe qytetarët, Basha ish i fokusuar vetëm tek rregullimi i kravatës.

Madje ai gjatë seancës e ka hapur llaptopin e tij dhe ka shikuar video në “Youtube”, se si ta rregullojë më shpejtë atë.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi nga ky moment.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey