E papërmbajtshmja Enca Haxhiu, ekspozon gjoksin gjigant në bikini provokuese

Enca është njëra ndër këngëtaret që numëron hite të shumta.

Por kohëve të fundit ajo është distancuar nga muzika.

Megjithatë, ajo nuk është distancuar edhe nga rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaftë aktive në profilin e saj të ‘Instagramit’, ku edhe ndan video dhe imazhe nga përditshmëria.

Enca se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm në bikini.

Në këtë imazhe, gjoksi i saj gati po ‘shpërthen’. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey