E PAPRITUR, NDAHEN ANDI DHE MELISA?

Ish-konkurrente, Melisa Leshi dhe Andi Shehu janë emra shumë të përfolur në mediat rozë, shkruan Insajderi.

E gjithë kjo është për lidhjen që ata kanë krijuar pas daljes nga emisioni “Për’Puthen’, ku vetëm pas daljes ata treguan për lidhjen dhe dashurinë e madhe në mes vetë.

Por,tashmë siç dukët qifti kanë një krisje në mes vetë, pasi që ata nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ishte vetë Melisa ajo që ka postuar disa story të cilat publiku menjëherë aludojë që ato i drejtohen Andit.

“Unë jam shumë e pastër për ty, apo për këdo tjetër”, ka shkruar Melisa.

Menjëherë pas deklaratave, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka marrë një vendim të papritur. Ajo ka mbyllur Instagramin, duke mos dhënë asnjë sqarim të mëtejshëm.

Ndërkohë, Andi nuk ka reaguar ende, por vetëm ka larguar fotografitë më të.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey