E pazakontë, por ky është sekreti që përdor Dua Lipa për kujdesin e lëkurës

Dua Lipa dallohet për paraqitjet e saj të kuruara deri në detaje që marrin përherë vëmendje maksimale. Nëse keni pyetur ndonjëherë veten se cila është rutina e bukurisë së artistes, përgjgjen për këtë e ka dhënë vetë ajo në një intervistë të dhënë së fundmi për “Allure”.

Dua zbuloi se përdor rregullisht furçën e dhëmbëve për rutinën e saj të bukurisë.

“Unë përdor një furçë dhëmbësh me të cilën bëj skrub buzët. Me furçë dhëmbësh dhe pak pluhur sysh të errët mbush vetullat. Kur isha në shtëpi në Londër i zbulova këto kur nuk kisha furça makeupi”, tregoi Dua.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey