E pyesin nëse do të shkonte në dasmën e Norës, Roberti vjen me përgjigje epike

Ata të dy dikur kanë qenë çifti më i dashur nga publiku.

Robert Berisha ka qenë i ftuar sot në emisionin “Goca e gra” ku u diskutua edhe për ruajtjen e miqësisë me ish-in.

Madje, ndër të tjera këngëtari tha se nëse Nora do e ftonte në dasmë ai jo vetëm që do shkonte, por edhe do këndonte.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”, tha ai.

Roberti dhe Nora janë një nga shembujt më të mirë në showbizin shqiptar, të cilët përveç se prindër të vogëlushes Renee ruajnë edhe një raport korrekt me njëri-tjetrin, gjë që e theksoi edhe njëherë këngëtari.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey