E pyesin se kush ia bën grimin, nusja e Labit befason me përgjigjen

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Qëndresën sot e pyetën se kush ia ka bërë grimin, e ajo u përgjigj se shumicën e kohës vet./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey