E quajtën egoist pasi konfirmoi ndarjen nga Lediana, reagon Mevlani

Mevlani ka një mesazh pas kritikave që mori.Mevlani ishte i pranishëm në puntantën e sontme në “Përputhen”, ku edhe e konfirmoi ndarjen nga Lediana.

Ish-konkurrenti, i cili para pak ditësh është larguar çift me Ledianën nga programi, tha se tashmë ka shkpëputur çdo kontakt me të.

Sipas tij, e gjitha erdhi nga ndeja e produksionit, ku ajo kishte munguar pa treguar arsyen, ndërsa pasi pa fotografitë e tij pranë Antonelës, e bllokoi atë dhe nuk iu përgjigj më.Pas kësaj deklarate, Mevlani është kritikuar nga ndjekësit, të cilët e quajtën egoist, por me një positm ai thotë se shumë herë e mohoi lumturinë e tij, për lumturinë e të tjerëve.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey