E quajtën “ish-burri i Bora Zemanit”/ Përgjigjja e Vin Velit do t’iu lërë pa fjalë

Vin Veli dhe moderatorja Bora Zemani, u ndanë rreth 4 vite më parë.

Ata të dy janë edhe prindër të një djali, Arborit, i cili nuk ka qenë as 2 vjeç kur dyshja u ndanë nga njëri-tjetri.

Por, duke qënë personazhe publikë, Bora dhe Vin Veli janë përmendur shpesh në publik për marrëdhënien e tyre të vjetër.

Por, së fundmi vëmendjen e ka rikthyer ish-konkurrentja e “PërPuthen”, Antonela Berisha, e cila gjatë emisionit “Top Arena”, Antonela iu drejtua Vin Velit si “ish-burri i Bora Zemanit”.

“Meqë kemi edhe ish-burrin e Bora Zemanit këtu në studio, i bën gjithmonë, pasi dihet edhe botërisht se ti je i fíksuar pas saj, por si ka mundësi që erdhe herën e parë dhe nuk më bëre kompliment, por as tani…”- iu drejtua ajo Spartak Ngjelës, ndërsa fjalën e kërkoi Vin Veli.

“Është një replikë për Antonelën. Unë dhe avokati kemi një të përbashkët, se s’kemi qenë kurrë të martuar!”- u shpreh Vin Veli.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey