E rëndë: 19 vjeçari dyshohet se i privoi nga jeta me thikë dy vajza shqiptare

19 vjeçari dyshohet se i vr’au me thi’kë dy vajza shqiptare

Një 19 vjeçar dyshohet t’i ketë vr’arë me thi’kë dy vajza shqiptare.

Ngjarja tragjike, sipas raportimeve të mediave amerikane, ka ndodhur në Largo të Floridas.

Sage Gayle Curry po përballet me akuzën e vrasjes së dy vajzave (të cilat mendohet se janë nga Shqipëria).

Sipas Departamentit të Policisë në Lagos i dyshuari i ndoqi viktimat deri në shtëpinë e tyre.

Trupat e pajetë të vajzave shqiptare u gjetën brenda banesës së tyre, derisa policinë e lajmëroi një fqinj i viktimave.

Sipas policisë, 19 vjeçari hyri në shtëpinë e viktimave përmes dritares, mori thi’kën e kuzhinës dhe kreu veprën duke lënë të vdekur dy vajzat.

Pas ngjarjes tragjike, Sage Gayle Curry u largua ku i kërkoi ndihmë një miku të tij, pasi u lëndua edhe vetë gjatë aktit të rëndë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey