E shihni këtë fëmijë në foto? Sot është njëra nga këngëtaret më të njohura

Jeta e saj sot është në qendër të vëmendjes.

Ajo është padyshim një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme. Bëhet fjalë për Nora Istrefin.

3 vite më parë, në vrerën e 2019, Nora Istrefi dhe Robert Berisha konfirmuan divorcin pas 13 vitesh bashkë. Ky ishte një ndër divorcet më të bujshme në vend që mori për shumë gjatë vëmendjn e mediave.

Nora dhe Roberti janë prindër të një vajze, Renne e cila jeton momentalisht me nënën.

Ndërkohë Nora ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për konfliktin me menaxherin e VIP-ave, Alesio Alia i cili u shpreh në ekran se ka dalë me humbje nga koncerti i Nora Istrefit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey