E veshur me fustan të ngushtë dhe e rregulluar bukur, Rita po shkëlqen në këtë pamje

Rita Haziri, është një këngëtare e re në skenën muzikore.

Mirëpo, me talentin e saj në muzikë por edhe me bukurinë ajo ka arritur që shumë shpejtë të depërtojë në zemrat e fansave të saj, shkruan ORAinfo.

E prezencën e saj në skenë e kompleton edhe partneri i saj i jetës, Fidan Gashi i cili gjithashtu është këngëtar.

Dyshja në fjalë janë komentuar gjatë në mediat rozë, pasi janë përfolur edhe për një ndarje të mundshme. Por, të gjithë këto kanë mbetur në kuadër të thashethemeve.

Rita e Fidani, janë më të lumtur se kurrë krah njëri tjetrit, e suksesin në muzikë janë duke e arritur së bashku.

Së fundmi Rita ka publikua një foto ku shihet se ka dalë nga frizerka.

E veshur me fustan të ngushtë dhe e rregulluar bukur, Rita po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey