E veshur me një fustan gjithë pupla, Aida do ta lë pa fjalë burrin e saj

Ajo është njëra nga emrat më të lakuar në mediat sociale.

Aida Doçi është njëra ndër këngëtaret e pëlqyera të publikut.

Këngët e saja dëgjohen shumë dhe pëlqehen kudo. Ndërkaq Aida komentohet edhe për stilin e saj që ka, gjithmonë e kuruar deri në detajet e fundit, ajo merr vëmendje të madhe.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar ajo ku duket tejet elegante në fustanin ngjyrë rozë me pupla.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey