E veshur me shumë stil, Belkizja tregon veturën e saj luksoze

Në muajt e parë të shtatzënisë, shikoni çka po bën Pajtesa

Belkiz Kera, është e dashura e Milot Rashicës.

Nusja e futbollistit të njohur nga Kosova, Milot Rashica, Belkiz Kera është një personazh mjaft i ndjekur nëpër rrjetet sociale.

Në muajt e parë të shtatzënisë, shikoni çka po bën Pajtesa

Ajo me paraqitjet e saj të vazhdueshme merr vëmendjen e ndjekësve të saj dhe të mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka pozuar nga makina e saj luksoze e markës ‘Porsche’, nga e cila e kemi parë shpesh të pozoj.

Në muajt e parë të shtatzënisë, shikoni çka po bën Pajtesa

Vërehet nëpër paraqitjet e saj stili dhe sharmi që e reflekton në veshjen dhe dukjen e saj të veçantë.

Kujtojmë që Miloti dhe Belkizja shpesh herë shihen teksa pozojnë pranë njëri-tjetrit, duke paraqitur çiftin ‘ideal’

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey