E veshur me të bardha, Dhurata i çmend ndjekësit e saj me “hiret” e saj

Dhurata Dora, po vazhdon të sjellë muzikë e hite të paharruara.

Ajo edhe këtë verë solli projekte të reja e bashkëpunime që rezultuan të jenë shumë të kilikuara e të dëgjuara,shkruan ORAinfo.

Tani pasi në Kosovë janë ndaluar organizimi i ahengjeve dhe ndejave, Dhurata veprimtarinë e saj muzikore po e praktikon jashtë vendin.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e një koncerti në Londër, ku në sy gjithsesi ka rënë veshja e saj. E gjitha në të bardha Dhurata tregon hiret e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey