E veshur shumë serioze, Gëzimja po duket një zonjë e vërtetë

Gëzime Hamzaj është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Reja e Remzie Osmanit u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares, përcjell ORAinfo.

Së fundi çifti janë bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku bënë postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke shkuar diku. E veshur me këmish dhe fustan të shkurt, Gëzimja po duket si zojë.

Ku është nisur me këtë veshje kaq serioze Gëzimja? /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey