Edona duket se ka dalë me votua, duket me shumë stil

Edona Llaloshi plotë stil në rrugët e Prishtinës.

Edona Llalloshi është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në vend.

Sigurisht se postimet e saja në rrjete sociale marrin vëmendje të madhe, shkruan kosovarja.

Stili i saj i veçantë, paraqitjet e saja elegante bën që ajo të marrë vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me dsa foto qe këngëtarja ka postuar.

Ajo duket plotë stil në rrugët e Prishtinës.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey