Edona Llaloshi del me shoqe, ky detaj merr vëmendjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Këtë verë Edona ka qenë shumë e angazhuar në dasma brenda dhe jashtë Kosovës.

E për tu dukur sa më bukur, ajo kujdeset shumë për pamjen e saj.

Ajo sot ka gjetur kohë që kafën e mëngjesit ta pij me shoqën e saj të zemrës në në lagjen Taslixhe të Prishtinës.

Në foton e publikuar ajo shihet plot hare së bashku me shoqen. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey