Edona sjell imazhet me të bukura me familjen nga pushimet, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të, shkruan ORAinfo.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Edhe pse sezoni i dasmave tashmë ka filluar, Edona ka gjete kohë që të relaksohet me familjen e saj në një resort luksoz.
Ajo ka sjell disa imazhe me burrin dhe fëmijët e saj gjatë pushimeve.

Ndërsa veshja e saj me stil, merr gjithë vëmendjen. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey