Efi i jep fund kureshtjes së të gjithëve, më në fund na prezanton me të dashurin që e njihni të gjithë

Më në fund, Efi na prezanton me dashurinë e saj. Efi është përfolur shumë në media rozë për jetën e saj private. Më në fund ka vendosur ta tregoj haptas dashurinë e saj, shkruan Kosovarja. Efi ka postuar një Instastory para pak minutave me një shalqi, dhe si mbi shkrim tha: “Une dhe dashuria ime…” […]

Korrik 8, 2023 - 23:26
 0  234
Efi i jep fund kureshtjes së të gjithëve, më në fund na prezanton me të dashurin që e njihni të gjithë

Më në fund, Efi na prezanton me dashurinë e saj.

Efi është përfolur shumë në media rozë për jetën e saj private.

Më në fund ka vendosur ta tregoj haptas dashurinë e saj, shkruan Kosovarja.

Efi ka postuar një Instastory para pak minutave me një shalqi, dhe si mbi shkrim tha:

“Une dhe dashuria ime…”

Si duket ky është ushqimi I preferuar i saj në këto ditë vere.