Egozna me këtë kombinim në veshje po duket si loçkë

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

Egzona se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt zi, ndërsa është kombinuar mirë edhe me atletet të bardha.

Në këto imazhe, Egzona po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

Egzona se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt zi, ndërsa është kombinuar mirë edhe me atletet të bardha.

Në këto imazhe, Egzona po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Loading...