Egzona dhe Albatriti po shoqrohen edhe nga ky p⌂rson në pushime

Egzona shijon pushimet me nënën dhe Albatritin.

Egzona Muqiqi shumë herë qëndron në krye të medieve rozë, duke mos u ndalur me poza të shumta për ndjekësit.

Duke qenë e përkushtuar në punë, ajo tregohet e zonja dhe një femër me suksese të shumta në biznesin e saj, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, ajo po shijon pushimet bashkë me Albatritin dhe fëmijët, po ashtu edhe nënën e saj.

Në një imazh që ka publikuar në storien e saj, shihet këngëtari duke zhvilluar bisedë bashkë me vjehrrën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey