Egzona vishet kuq e zi, duket nusja më e bukur

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo para pak çasteh ka publikuar foto nga biznesi i saj.

E veshur e tëra me ngyrë kuq e zi, Egzona merr vëmendjen em fustanin dhe bulzën e saj. /ORAinfo/

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo para pak çasteh ka publikuar foto nga biznesi i saj.

E veshur e tëra me ngyrë kuq e zi, Egzona merr vëmendjen em fustanin dhe bulzën e saj. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey