Einxhel i shokon të gjithë me veprimin e fundit

Më nuk ka miqësi mes Einxhelit dhe Beniadës.

Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani vajzat të cilat e konsideronin marrëdhënien e tyre si dy motra tashmë ajo është krisur.

Duket se tani jo vetëm që nuk janë motra, por as shoqe. Nga një vëzhgim në rrjetet sociale, duket se moderatorja e njohur i ka dhënë goditjen e fundit miqësisë me modelen.

Shkira i ka bërë “unfollow” në rrjetin social “Instagram” Nishanit, ndërsa kjo e fundit e ndjek akoma. Nuk dihet arsyeja e veprimit të Einxhel por në epokën rrjeteve sociale një veprim i tillë interpretohet si dhënie fund e raporteve.

Ky gjest nga ana e moderatores vjen pas deklaratës së saj në një intervistë televizive, ku foli me ironi për shoqen që krijoi brenda shtëpisë së BB VIP.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey