Einxhel shprehet e penduar për puthjen me Dagz-in: ‘Isha pirë dhe e lodhur’

‘Isha pirë dhe e lodhur’, Einxhel shprehet e penduar për puthjen me Dagz-in.

Pas natës së spektaklit ka ndodhur një tjetër puthje në shtëpinë e BBV-së.

Kësaj radhe mes Einxhelit dhe Arbërit, shkruan lajmi.

Si duket ata janë në rrugën e drejtë për të krijuar një marrëdhënie mes tyre.

Por puthjen Einxhel e arsyeton tek Beniada, me preteksin se ishte e lodhur dhe e pirë dhe nuk e din se qka ndodhi që erdhi situata deri tek puthja.

Plasi shakaja mes vajzave pasi Beniada e pyeti atë se mos ka ndodhur edhe ndonjë gjë tjetër nëse nuk e din se cfarë ka ndodhur.

Einxhel kishte shpërthyer në lot pasi Dagz-i u eliminua, por më pas ai u rikthye nga votat e publikut.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey