Elita e bën publike, tregon se çfarë tatuazhi do të bënte

Elita Rudi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo tash e disa vite është larguar nga ekrani duke iu përkushtuar kështu familjes së saj, ajo është nënë e dy fëmijëve Zërit dhe Botës.

Çdo postim i saj në rrjete sociale komentohet shumë dhe merr vëmendjen e të gjithëve dhe kjo ndodhi edhe së fundmi.

Elita ka postuar disa pyetje me disa numra dhe ndjekësit sipas numrit do ia bënin edhe pyetjen.

Eita u përgjigj në shumicën prej tyre dhe ajo që ra në sy ishtë një pyetje që iu bë moderatores.

“Nëse do e bëje një tatuazh, për kë do të ishte?”.

Moderatorja u përgjigj duke e postuar një foto të një tatuazhi shumë të bukur.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey