Elita ka dalë në borë me djalin, do t’ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Ndryshon moti, temperaturat pritet që të rriten javën që vjen

Elita Rudi është një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Elita nuk heziton të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me djalin dhe po e shijojnë borën, e me këtë pamje do t’ju lënë pa fjalë./ORAinfo/

Ndryshon moti, temperaturat pritet që të rriten javën që vjen

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey