Elita kalon të dielën me familje, shikoni si po duken

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

Elita Rudi është moderatorja e njohur kosovare.

Ajo është gjithmonë shumë e përfolur në publik e medie rozë, përcjell ORAinfo.

Elita është bërë nënë para disa muajve dhe po e shijon shumë këtë kohë.

Ajo është shumë aktie edhe me postime në rrjëtë sociale.

sot, ajo ka opublikuar disa foto ku shihet se po e kalon të dielen me familjen e saj./ORAinfo/

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

Nesër fillon mësimi, Policia e Kosovës ka këtë porosi për shoferët

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey