Elita publikon imazhin me të bukur me dy fëmijët e saj, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private.

Muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë, shkruan ORAinfo.

E krahas kujdesit që tregon për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet në shoqëri të dy fëmijëve të saj.

Të veshur njejtë djalin dhe vajzën, Elita po shkqelën në mesin e dy fëmijëve të saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey