Elita Rudi pjesë e ‘Për’puthen’: Zbulohet e vërteta

Moderatorja, Elita Rudi që një kohë të gjatë nuk është shfaqur nëpër studio televizive pasi i është kushtuar kujdesit ndaj fëmijëve të saj, por është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon fotografi e video nga jeta e përditshme.

Emisioni i dashurisë “Për’puthen” këtë vit është duke e zhvilluar sezonin e tretë, teksa njësoj si sezonin e kaluar edhe këtë sezon është duke u zhvilluar ditëve të shtunë emisioni përmbledhës “Prime”.

Kujtojmë, se xhirimet e këtij emisioni bëhen zakonisht disa ditë më herët, e përmes disa postimeve në rrjete sociale nga autorja e këtij emisioni, Olsa Muhameti dhe moderatorja kosovare, Elita Rudi është kuptuar se ajo nesër mbrëma do të shfaqet në rolin e opinionistes.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey