Elita Rudi shfaqet pa pikë grimi, thjeshtë mahnitëse

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundim ka publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi.

Kaq bukur po duket ajo në këtë pamje… /ORAinfo/

VIDEO:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey