Elita Rudi shkon në restorant të Nusret Gokce, thotë se hamburgerat e Prishtinës janë më të mirë

Moderatorja e njohur u shpreh se çmimet e shefit të kuzhinës së njohur nuk ia vlejnë paratë.

Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si Salt Bae, është një kuzhinier dhe restorant turk, i cili fitoi famë në internet për shkak të mënyrës së përgatitjes dhe stinimit të mishit.

Elita Rudi ishte ajo e cila vizitoi restorantin e shefit të kuzhinës, Nusret Gokce, po e cila u shpreh mjaft e pakënaqur me ushqimin e servuar.
Ajo shpreh se hamburgerat e Prishtinës janë më të mirë dhe se çmimi i tyre nuk ia vlen aspak pasiqë janë të mbështjellur me folje ngjyrë floriri dhe asgjë më shumë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey