Elita Rudi shndërrohet në arabe me këtë grim!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundim ka publikuar një foto ku shfaqet sapo ka dal nga salloni i ondulimit.

Me grimin që ka vë në fytyrë, Elita po duket si arabe.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Gjikon. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey