Elita shfaqet provokuese, do pa fjalë Gjikon

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Ajo më shumë i është përkushtuar lërritjes së dy fëmijëve, të vajzës Botës dhe djalit, Zëri, shkruan ORAinfo.

Prezantuesja gjakovare ka premtuar fansave të saj se shpejtë do të kthehet ekraneve televizive. Ani pse është nënë e dy fëmijëve, ajo ka një trup shumë të tonifikuar.

Këtë e ka dëshmuar në foton e fundit, ku trupin e saj në formë e ka treguar në veshje shumë provokative. Ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey