Elvana nuk është “normal”, kështu e ekspozon “zogun” në fustan të ngushtë

Dikur ajo ishte njëra nga artiset më të dashura dhe hynte në kategorinë e këngëtarëve shumë të përmbajtshme në veshje.

Por, kjo gjë muajve të fundit nuk po ndodh me Elvana Gjatën e cila është duke shijuar në maksimum koncertet dhe mbrëmjet e saj, shkruan ORAinfo.

Javë më parë solli bashkëpunimin me Dhurata Dorën, dyshje kjo që u pëlqye shumë. Në postimet e fundi të Elvanës ajo çka bie në sy është ndryshimi total në veshje.

Së fundmi ajko ka ekspozuar shumë “zogun” e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey