Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë.

Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë.

Çunmulaj solli në jetë djalin të cilin ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar me emrin Shá Yosef Nazarian.

Postimi i plotë i saj:

Zemra ime është e mbushur
Njeriu im i vogël, tashmë më keni mësuar kaq shumë gjëra.

Nuk kishte të bënte me atë se kur do të lindje, ishte kur donit të vinit dhe më mësuat se në jetë asgjë nuk jepet kur e dëshironi, por më shumë kur është e destinuar të vijë në rrugën tuaj.

Faleminderit për këtë mësim dhe për shumë të tjerë që do të vijnë’ shkroi ajo në fotografinë e publikuar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey