Emocione dhe lot: Babai i vogëlushit me sindromën Down tregon si u njoh me Big Mamën

Na emocionoi të gjithve, babai i vogëlushit me sindromën Down tregon si u njoh me Big Mamën.

Djaloshi i vogël quhet Andi dhe është me sindromën Down.

Gjesti i këngëtares u vlerësua shumë dhe zgjoi interes te publiku. Kështu së fundmi në “Ftesë në 5” babai i të voglit ka folur më shumë rreth raportit të tij me artisten. Në një lidhje me Skype ai tregoi:

“Para dy vitesh Bigu, në afërsi të shtëpisë sonë, ka hapur një biznes privat dhe që në ditën e parë kur u bë hapja ne ishim aty dhe ata patën një kimi dhe u lidhën aq shumë me njëri-tjetrin. “

Ai shprehu gjithë mirënjohjen për këngëtaren dhe atë që ajo ka bërë për Andin duke u shprehur se e ka mbajtur gjithnjë pranë dhe e ka ndihmuar shumë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey